Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
sobota,15 sierpnia
Imienieny:
Maria, Napoleon, Stefan
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
3 konkursy na start
obrazek

W ramach pilotażowego wdrożenia serwisu NaszaWioska.pl jego twórcy - Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska” oraz Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów - ogłaszają 3 konkursy mające na celu promować rozwój społeczeństwa informacyjnego na obszarach wiejskich.

 

Pierwszy z nich będzie promował społeczności lokalne, które najlepiej wykorzystają przygotowane przez nas narzędzie jakim jest Portal. Aby móc ocenić jego pełną funkcjonalność zapraszamy do wzorcowej strony sołectwa: www.pepowo.naszawioska.pl

 

Drugi konkurs zachęca nie tylko do zakładania nowych stron sołeckich na Portalu, ale także zamieszczenia na nim informacji o oddolnych inicjatywach w zakresie aktywności rekreacyjnej na wsi.

 

Towarzyszyć mu będzie plebiscyt, w którym użytkownicy portalu będą mogli sami wybrać aktywność rekreacyjną, która im się najbardziej podoba.

 

Informacje o konkursach znajdują się w górnym menu Portalu NaszaWioska.pl w zakładce KONKURSY.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ